Biz Kimiz ?

İŞLEK PİLİÇ ET VE ET ÜRÜNLERİ

Yıllardır ağız tadıyla ve güvenle yediğiniz İşlek Piliç ürünleri Anadolu’nun kavşak noktası Afyonkarahisar’da üretiliyor. Bölgenin tek piliç üreticisi unvanına sahip olan İşlek Piliç, kuluçkalık yumurta üretiminden başlayarak, piliç eti ürünlerini son tüketiciye ulaşana kadar her aşamasını kendi kontrolü altında tutmaktadır.

Kurulduğu 1986 yılından bu yana gerçekleştirdiği yatırımlarla adından söz ettiren İşlek Piliç,  üretimin gerektirdiği kalite belgelerinin tümüne sahip olup, büyük bir titizlikle uygulamalarına devam etmektedir. Damızlık Çiftliklerinde üretilen yumurtalardan elde edilen civcivler ağırlıklı olarak Afyon ve çevresinde bulunan yetiştirme çiftliklerinden alınmaktadır.

İşlek Piliç bünyesinde bulunan veteriner hekimlerinin sıkı kontrolleri altında yetiştirilen piliçler, İşlek Piliç’in kendi yem tesislerinde tamamen sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Tam otomasyonlu fabrikalarda üretilen yem çeşitlerinin tamamı, etlik piliçlerin ve yumurta tavuklarının dengeli beslenmesi için gerekli özelliklere sahiptir. Yemler hiçbir şekilde hormon, antibiyotik ve ağır metal içermemektedir. İşlek Yem Tesisi sayesinde sağlıklı piliçler yetiştirerek, tüketicilere güvenli ürünler sunmak için büyük bir titizlikle kontroller yapılmaktadır. Yetiştirme çiftliklerinde modern şartlarda yetişen piliçler, kesimhaneye uluslararası hayvan refahı usullerine göre taşınmaktadır. Türkiye’de örnek olarak gösterilen teknolojik sisteme sahip olan modern tesis, günlük 100 bin adet kesim kapasitesine sahiptir.

Kesim öncesi profesyonel ekip tarafından yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerinin gerçekleştirildiği tesiste piliçlerin kesimi,helal kesim standartlarına göre yapılmaktadır. Çalışanların düzenli eğitimleri sonrasında yapılan uygulamalar, üretimde gıda riskini ortadan kaldırmaktadır. Uluslararası yüksek üretim standartlarının uygulandığı tesiste, her bir Piliç’in üretime uygunluğu tek tek kontrol edilmektedir. Tam otomasyonlu tesiste, Bütün Piliç, Bonfile, Pirzola, Kanat, But ve bunların türevleri olan 50 çeşit Piliç eti üretimi yapan firmamız damaklarda taht kuran bir marka haline gelmiştir. HACCP Gıda Güvenliği Sistemi uygulanarak üretilen ürünlerin, tamamı ambalajlanıp, etiketlenerek sevkiyata hazır hale gelmektedir. Bölgesinin en önemli beyaz et markalarından birisi haline gelen İşlek Piliç, yaptığı ihracat ataklarıyla da ülkemizin gurur kaynaklarından olmuştur. Ortadoğu, Afrika, Asya ve Türk Cumhuriyetlerine ihracat yapan İşlek Piliç ürünlerini, frigofrig araçlarla soğuk zincir bozulmadan büyük bir özenle tüketiciye ulaştırmaktadır. Firmamız kendi bünyesinde yeralan satış şubeleri ile sağlıklı ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlıyor. Siz tüketicilerimize ise enfes İşlek piliçlerinin tadını çıkarmak kalıyor.
İşlek Piliç, "Doğadan Gelen tabii lezzet".

İŞLEK PİLİÇ ET VE ET ÜRÜNLERİ

"İşinize gösterdiğiniz ehemmiyet ve kaliteli hizmet anlayışı için tebrik ederim...."

- Arda Tibet / CEO

"Yaptığınız İşerlinizdeki kaliteden ödün vermeyen hizmet anayışı için teşekkür ederiz...."

- Deniz Kaçkar / CEO

"Selamlar hayırlı isler.Bireysel marka 0407-0413- vb.seri nolu sunucunun var elimizde. Bu ürünler gluten içeriyormu ."

- OSMAN BAŞLAR / Belediyede inş. Teknk.